Rubriky

  • Žádné rubriky

Otto Štemberka – Oťas, nar. 29.4. 1965, výška 180cm rovných, aktuální váha 94 kg. – prožívá období tlustýho Elvise, poznávací znamení – šedivec.
Publikační činnost zaměřuje na trutnovský region (mytologie a historie), největší zájem – bádání v alchymii (výroba zlata se stále nedaří).
Ženatý s milovanou Hankou ( už 20 let), dvě děti:  Kačenka a Ondryx
Zarytý slávista.
Hudební modly – Vladimír Mišík, Marsyas, Raf a spol.
Oblíbení a ctění autoři: Martin Stejskal , D:Ž. Bor ve všech pseudonymech, Váslav Cílek
Setkání s Rafem: září 1983

více o něm: www.trutnovmestodraka.cz

Luboš Rafaj – raf,  nar. 12. 5. 1964, výška 186 cm, aktuální váha 90 – 100 kg. Vystudoval po gymplu pajdák v Litomyšli, kde se potkal s Oťasem. Několik let učil černochy česky. Je zakladatelem pelhřimovské agentury Dobrý den, takže stál u zrodu a realizace stovek akcí pro lidi. Je spoluautorem doposud čtyř Českých knih rekordů a připravuje vydání Czech Book of Records. Koníčkově se motá v mnoha oborech od sportu ( lyže, potápění, … ), přes ochotnické divadlo ( limonádový joe, charleyova teta, balada z hadrů, … ), pivo Poutník, cestování ( nejlépe je v indonézii) až po muziku (nejradši má českou s dobrými texty). Ženatý je od roku 1986. S Ivanou má dva kluky, Davida a Filipa. Čtení si nechává na důchod, ale už teď rád šáhne po životopisech lidí, kteří se baví, nebo bavili životem. Vysvětlování čehokoliv komukoliv má na háku …

www.dobryden.cz

Kontakty – otto.stemberka@seznam.cz , raf@dobryden.cz

You`ve got kids that are very focused, who really enjoy doing their homework.